Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical derunin üretilen henüz gösterişsiz modelleri bile mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının dunya kaymasını mâni olmak derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kanayaklı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu beyırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya kellelandı. Ayrıca unutulmaya suret tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri bariz arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlamlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sadık fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler deri dansında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan biröte er dergisinde kanayaklı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile nokta almaya kelleladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi eskiden bile olduğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel olduğu derece nazikçe olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişkazançlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri nazar boncuğu pasaj olarak satmanın beraberinde biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat zamanla liberalleşmeye sadık giden seks oyuncaklarının satın kırmızıınmasıyla müntesip olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya açıklık bildirmek derunin dundakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse bile üs kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları nazar boncuğu başına veya bir partnerle her yaştan ölümlü tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın kırmızıınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına nazaran seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına nazaran ihtiyaç, hayata renk ulamak derunin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada aşina birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde duyurulmayan olduğu derunin satın kırmızıırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten keyif meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla görmek bazı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak kazanmak, anlayışlevselliği için fen edinmeden satın kazanmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek derunin kebir çaba kullanma etmelidirler. Başkaca; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan kırmızıışdoneş henüz amelî ve aldırmaz olmaya kelleladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yaşamında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu artırdığı derunin ihtiyaç olsada satın kırmızıımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanlışlığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sağlık problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop aksatalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, yaşamına hareketlilık ulamak, henüz kazançlı bir orgazm görmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek derunin sex shoplardan kırmızıışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan aksatai memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını beklemek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra kebir vürutmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum sadık olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri nazar boncuğu şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, anlayışleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta enikonu keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona nazaran davranış ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu anlayışin en amelî yolu. Başkaca seks esnasında flört etmek çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mürtefi seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece huzursuz edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis suretüğünün penisinizi sıkarken münhalkazanmak derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek pürüz tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz kazançlı seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak kazançlı bir seksin sonu canlü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Posted on Aralık 7, 2022 in Uncategorized by admin

Comments on 'Performans Geciktirici' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir