Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçtemelak Ekincilik, kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri derunin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine makul olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Yarar maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve barınma kucakını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel kültür halletmeye temelladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını önlayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dileme ve kültür bölümünün anbean çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Teknoloji ile yanında gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca kültür bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçtemelak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile hareketli ve kuvvetlü beşer kaynağına iye olan Üçtemelak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam şayan sağlayan Üçtemelak Ekincilik; kalın Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Kadimî aksiyon ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçtemelak Ekincilik ürünlerinin hem habitat ortamında hem bile habitat haricinde güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçtemelak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin makul ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi ehliyetli ve mevsuk bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve vergili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde elan az efor sarf ederek çok elan sağlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok elan sağlıklı sözır ve toprağınızdan elan zait kâr ve göverti elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan vergili bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en mefret ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan vergili hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Ekincilik olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden çekmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da yıldızlı bir hendek kazısına artırmak derunin geniş olarak kullanılır. Arka yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Arka yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden çekmek derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı kabil alanlara artırmak derunin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir sargılantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğkârtirilebilir ve birsonsuz cetşmanla da kocaletilebilir. Temel bileşenler umumiyetle hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakılırsa oranla bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri bile ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler derunin tercih edilebilecek birsonsuz üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem bile kalite olarak yarar sağlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçtemelak Ekincilik’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin cem ve balyalama kârlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması kârlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçtemelak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği gün hayvanın benzinü ve etinden mahsul tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri bir seferde alabilir ve elan bol beslenebilir. Yeygi karmanın binalması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek elan bol beslenmesine böylece elan zait mahsul almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yeygi Kompozit Makinaları da Üçtemelak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Ekincilik olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası servet sahibi ve vergili bir zirai üretim derunin mefret avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı derunin önemli bir köprü kârlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan bol durumlara gelmesi derunin zirai dış satım noktasında Üçtemelak Ekincilik olarak bütün çtuzakışanlarımızın katkısıyla yanında
Üçtemelak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Posted on Ağustos 11, 2022 in Uncategorized by admin

Comments on 'Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir