MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden alakadar taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat günce yüzlerce sayaç dinlenerek nokta tarafünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde habitat haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak habitat haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey sav ettiriyor. Eserin bu denli dokunaklı evetğu bilindiği bâtınin tatbikat ve sair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut gözlemek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sav ettiren tatbikat hakikat görülmeye haysiyet. İnternet sitesi tamamen mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi temelli vüruttirilmekte ve kullanıma henüz uygun bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uz şekilde temsil edilmeye çalışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en uz şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbikat marketlerden baktığınız vakit uygulamanın noktaının ve indirilme büyüklükının ne denli mürtefi olduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında hakikat berceste bir iş çızevcep insanlara en uz şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Posted on Temmuz 30, 2022 in Uncategorized by admin

Comments on 'MedreseRadyo Risale i Nur Dinle' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir