Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman alan almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kadar yanma işlemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan kişiler kucakin bir almaşık olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak kucakin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en majör duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışhunrizklarını tahrif etmek ve insanların elan az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets sunmak kucakin kökleşik sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yakışır olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets yararlanmaı kucakin tasarlanmıştır. Aygıt, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in kucakindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu prosedür, dumanün yanması namına, buharlaşması yüz açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara gereğince elan az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak kucakin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, yararlanmaı da domestik yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün haydi haydi heets yararlanmaı yüz, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar öteki duman ürünleri kadar bağımlılık bünyecı olabileceği dair uyarılar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Temelı afiyet örgütleri, Heets kadar duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve öteki afiyet problemlerine niçin olabileceğinden tasa etmektedirler. Antrparantez, duman ürünlerinin toyler üzerindeki etkileri de atışma konusu olmuştur.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara gereğince elan az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan kişiler kucakin tercih edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara gereğince elan az zararlı evetğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün yararlanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yakışır şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve afiyet önerilerine yakışır şekilde kullanmalıdırlar.

Posted on Nisan 12, 2023 in Uncategorized by admin

Comments on 'Heets Sigara' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir