Evinizin Her Odası İçin Halılarımız

e-halıcım ile dünyanın en şiddetli halılarına mevla olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların dirlikımızdaki yeri ve önemi katiyen mübrem. Özellikle Rum’da canlı insanlar ciğerin evin ortamında halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı gibi önemli markalar ile bile katkı strüktürlıyor. Lakin halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı bileğil horda görmüş evetğunuz bütün halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda dirlik bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda lüksü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir esinti yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım sağlamladığı ve aleve karşı dirençli evetğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom bulunmak üzere 500’e andıran satış noktasında özen veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom bulunmak üzere 500’e andıran satış noktasında özen vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine mevla üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına mevla halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına mevla halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları ciğerin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç olduğunu, özellikle nitelikli halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Lakin neredeyse bütün halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Usturuplu tutarlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle bundan sonra her halı çığır açar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok elan nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının evetğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi amaçlıyor.

Posted on Nisan 26, 2023 in Uncategorized by admin

Comments on 'Evinizin Her Odası İçin Halılarımız' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir